Kombi Demirdöküm Servisi

İstanbul Anadolu Yakası

demirdokum-cagri-merkezi

İstanbul Anadolu Yakası Demirdöküm

Kombilerin ve klima servislerinin hızlı olması tamamen almış olduğunuz kombinin servis ağının büyüklüğüne bağlıdır. Hızlı teknik servisi anlayışı servislerin hizmet vermesinin hızından belli olmaktadır. Bu servisler ne kadar hızlı şekilde arıza ve onarım başvurularına müdahale ederler ise kullanıcıların gözünde bir hayli değer ve itibar kazanmış olurlar. Siz tüketicilerimize tavsiyemiz ısıtma ve soğutma cihazı satıl amyaı düşünüyorsanız Demirdöküm markasını tercih etmenizdir. Geniş servis ağı ve uygun yedek parça desteği ile Demirdöküm ülkemizin sayılı markalarındandır. Bizlerde anadolu yakası bölgesinde ikamet eden kombi kullanıcılarına Demirdöküm servisi hizmeti veriyoruz.

Kombilerin kış aylarında çıkardıkları sorunları anlatmamıza gerek yoktur herhalde. Kombilerimizin yaz döneminde ya da bahar döneminde yaptırmadığımız bakımlarından dolayı kış aylarında kombilerimizden şikayetçi oluruz. Halbuki kombilerimizin dönemlik yada en azından kışlık bakımlarını yaptırmış olsaydık herhangi bir sorun yaşamamıza gerek kalmayacaktı. uzman-servis

Bozulan kombilerimizin arızalarının giderilmesi için kombi servisinin hızlı Anadolu yakası Demirdöküm servis olarak çalışmasını ve ilk önce bizim sorunumuzla ilgilenilmesini talep ederiz. Kombi servisleri genel olarak gelen arıza taleplerini alarak randevulu şekilde çalışmaktadır. Bazı kombi bakım servisleri bu işi tamamen bir kurumsal politika haline getirip kendi bünyelerinde 7/24 kombi hizmeti ve hızlı kombi servisi ekipleri kurmuştur. Bu servis politikaları genellikle büyük firmaları geniş servis ağları sayesinde başarmaktadırlar. Hızlı bir hizmet vermek sadece sorunu kısa sürede halletmek anlamına gelmemelidir.

Hizmetin hızını düşünürken hizmetin kalitesini de unutmamalıyız. Hizmet ağlarında önemli olanlardan bir tanesi de bu hizmeti veren servislerde çalışan personelin yeteri derecede eğitilmiş ve uzmanlığı konusunda yeteri derecede sertifika ve diplomalara sahip olması gerekmektedir.

Servis Çağır