Kombi Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

 

Demirdöküm Kombi kart tamiri

Kombilere dışarıdan bakıldığında ön cephede, kombi işlemlerinin yapıldığı bir panel bulunur. Bu panelin içerisinde kombinin çalışma sistemini yöneten elektronik işlemcilerin oluşturduğu kombi ana kartı vardır. Ana kart üzerinde bulunan elektronik devreler kombi kullanımına bağlı olarak belirli bir zaman sonra aşınır ve ana kartın bozulmasına yol açar.

Ana kartın asıl bozulma sebebi ise bu elektronik devrelerden geçen yüksek voltajdaki akımdan dolayıdır. Sürekli açılıp kapatılan kombilerde voltajların inip çıkması sonucu ana kart hasar görür. Kombi ana kart tamiri, hasar gören ana kartın tekrar eski işlevine dönmesi için yapılan tamiri kapsar. Günümüzde gelişmiş teknolojik test cihazları sayesinde kombi üzerinde yapılacak bir aramada kombi ana kartındaki sorunlar tespit edilebilmektedir. demirdokum-kombi-kart-tamir

Öncelikle kartın kontrolü yapılır. Daha sonra kartta herhangi bir sorun tespit edilirse bu konuda uzman bir kişi tarafından bu kart çıkarılarak bakımı ve onarımı yapılır. Demirdöküm kombi ana kart tamiri yapan şirketler ve küçük işletmeler yaptıkları tamir sonrası 1 yıllık garanti sertifikası vererek yaptıkları tamiri garantilemektedirler. Demirdöküm kombi kart tamiri için arayın sizlere destek olalım.

Kombinin ana kartında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için her dönemde düzenli olarak bakımını yaptırmak, sürekli olarak kombiyi kapatıp açmamak ve kombi ayarlarıyla gereksiz yere oynamalar yapmamak gerekir. Kombi ana kartında çözümsüz bozulmalara karşı 2. el kombi ana kartları bulunmaktadır. Kombi ana kartında karşılaşılacak herhangi bir sorunda yetkililere başvurmak en iyi yöntemdir. Kombi kart tamirinin yanında kombi fan tamiride yapmaktayız. Kombi fanları ve kartları firmamız tarafından bir yıl garantilidir.

Servis Çağır