Kombi Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Klima servisi

 

klima-bakimi

Demirdöküm Klima servisi

Firmamız sizlere sıcak yaz günlerinde sağlıklı klimalarınız olsun anlayışı içerisinde klima satın alırken ve sonraki aşamalarda, dikkat etmeniz gereken bazı konu başlıklarını anlatacağız. Klima satın alırken, bulunduğunuz seneye yakın tarihte üretim aşaması gerçekleşmiş ve son teknolojik ürünler arasında yer aldığına dikkat edin. Orijinal yedek parça garantisini klima servis ağı sizlere sunuyor mu?

Servis elemanlarının tecrübelerinin en az 2 sene olmasına ve cihazlarla ilgili konuları çok iyi bilmeleri gerekli. Garanti süresi içinde servis işlemini ücretsiz yapılması bir diğer ana kıstas arasında yer alır. Düzgün çalışan klimanız olsun istiyorsanız, klima bakımılarınızı da Demirdöküm klima servisi elemanlarına her sene muhakkak yaptırmalısınız.tamir

Demirdöküm klima servis olarak hem ısıtmada hemde soğutmada kullandığınız demirdöküm klimalara klima gaz dolumu, klima kart tamiri, klima fan tamiri, ilaçlı klima bakımı ve bir yıl yedek parça garantisi veriyoruz. Klima bakımlarınızı aksatmamanızı öneririz.

Voltaj düşüklüğü, elektriklerin sık sık kesilmesi ve dış ünitenin aşırı yağış yada yoğun toza maruz kalması gibi sebeblerden dolayı klimanız arızalanabilir. Uzun süre çalışmayan klimalarda dış ünite arkasına kuşların yuva yaptığını görüyoruz buda gözeneklerin tıkanmasına sebeb olurki çalıştırmadan önce bunların temizlenmesi gereklidir.

7/24 çalışan servisimiz ile tüm kombi ve klima problemlerinizi aynı gün içinde çözüyoruz. Stoklarda bulunmayan yada tamir için sökülen yedek parçalar, elektronik kartlar bir gün tamir süresi ve teste tabi tutulduktan sonra yerinde cihazınızı çalışır duruma getiriyoruz.

Servis Çağır